Movies
Ratings
12
Life of PiRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0