Movies
Ratings
870
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- AloneRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 5.0