Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0