Movies
Ratings
645
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0