Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5