Movies
Ratings
137
ChefRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0