Movies
Ratings
919
MissingRated ★ 5.0
BubbleRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Mokpo the HarborRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5