Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5