Titles you rated
CoralineRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0