Movies
Ratings
304
ParasiteRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Paris is BurningRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 2.5
Late SpringRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.0