Movies
Ratings
68
R-PointRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5