Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0