Titles you rated
- The CravingsRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 2.5