Movies
Ratings
112
WhiplashRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
All's Well, Ends Well '97Rated ★ 5.0
All's Well, Ends WellRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0