Movies
Ratings
239
SpellboundRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The PreyRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The Scorpion KingRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.5