Series
Ratings
90
Squad 38Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0