Series
Ratings
53- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5