Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0