Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 1.0