Movies
Ratings
101
Easy ARated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5