Titles you rated
FestivalRated ★ 2.5- DingDongDang UniversityRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Time Travel TondekemanRated ★ 3.0- 한문철의 블랙박스Rated ★ 0.5
Justice PaoRated ★ 2.5
Justice PaoRated ★ 2.0- The Flying SuperboardRated ★ 2.0
- Initial D: Final StageRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0- Initial D: Fifth StageRated ★ 3.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.0
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 1.5
- Initial D: Fourth StageRated ★ 3.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5