Movies
Ratings
289
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5