Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0