Series
Ratings
208
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Grey's Anatomy Season 20Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 4.0
Grey's Anatomy Season 19Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 2.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5