Titles you rated
 AemaRated ★ 3.0 AemaRated ★ 3.0
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.0 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.0
 NewtopiaRated ★ 3.5 NewtopiaRated ★ 3.5
 Head Over HeelsRated ★ 3.0 Head Over HeelsRated ★ 3.0
 Lovely RunnerRated ★ 3.0 Lovely RunnerRated ★ 3.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 Hyper KnifeRated ★ 3.5 Hyper KnifeRated ★ 3.5
 Resident PlaybookRated ★ 3.0 Resident PlaybookRated ★ 3.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
 Pachinko Season 2Rated ★ 3.5 Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
 Melo MovieRated ★ 2.5 Melo MovieRated ★ 2.5
 What Comes After LoveRated ★ 3.5 What Comes After LoveRated ★ 3.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 Family PlanRated ★ 3.5 Family PlanRated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Shop of the LampRated ★ 3.0 Shop of the LampRated ★ 3.0
 Family by ChoiceRated ★ 3.5 Family by ChoiceRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
 Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5 Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
 The WhirlwindRated ★ 3.0 The WhirlwindRated ★ 3.0