Titles you rated
- TerroirRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 4.0
- Eun ShilRated ★ 3.5
- Daddy FishRated ★ 4.0
- Late BlossomRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0