Movies
Ratings
62
Midnight SpecialRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5