Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5