Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5