Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5