Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5- すいかRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Makanai Sou Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0