Movies
Ratings
83
The HandmaidenRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Lovely ComplexRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0