Movies
Ratings
26
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.0