Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0