Movies
Ratings
20
A DayRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0