Series
Ratings
37
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
- 연애여왕Rated ★ 3.5
Romantic PrincessRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5