Titles you rated
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.5- Black ButlerRated ★ 3.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 2.0- BakumanRated ★ 3.5