Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0- Terra NovaRated ★ 4.0