Series
Ratings
30
Gangnam B-SideRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5