Series
Ratings
65
One Punch ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0