Titles you rated
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.5
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 2.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 2.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 3.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 3.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 5.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 4.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.0
DaredevilRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 0.5
RushRated ★ 4.5