Movies
Ratings
245
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 4.0
The ForestRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The CraziesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5