Titles you rated
LaggiesRated ★ 1.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 1.5
The Wrong MissyRated ★ 0.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Vanity FairRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
Dirty John, The Dirty TruthRated ★ 4.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5