Titles you rated
- 한국기행 - 기운찬 로드Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- 한국기행 - 전설의 한 끼Rated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 4.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
The Young PopeRated ★ 4.5