Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Series
Ratings
148
More
The Eminence in Shadow Season 2
Rated ★ 3.5
The Eminence in Shadow
Rated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!
Rated ★ 2.0
Breaking Bad
Rated ★ 4.0
Soul Eater Not!
Rated ★ 2.5
Kakegurui
Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure
Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind
Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakable
Rated ★ 4.5
Peaky Blinders
Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!
Rated ★ 4.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!
Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!
Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2
Rated ★ 4.0
Sound! Euphonium Season 1
Rated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes Off
Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners
Rated ★ 4.0
One Piece Season 1
Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion
Rated ★ 4.0
WatchList
8
Watching
2