Titles you rated
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.0
Black BagRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.0