Series
Ratings
123
StrangerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
BrainRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 3.5
Show Me The Money Season 4Rated ★ 4.0
Show Me The Money Season 6Rated ★ 5.0- Show Me The Money 5Rated ★ 5.0
- The Hollow CrownRated ★ 5.0
My Mind's Flower RainRated ★ 2.5