Movies
Ratings
43
The HostRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0