Titles you rated
The TerminalRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0