Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5